Plemeno: Hovawart
Narozen: 15.7.2003- 6/2017
Místo: Žižice
DKK: 2/3
Výstavní úspěchy: CAJC – speciální výstava Kroměříž, 2x resCAC, CAC, krajský vítěz, V1 Vítěz třídy- krajská výstava Karlovy Vary- veteráni
Zkoušky: ZOP, ZPU1

 

Blekýsek je náš první hovawart, celým jménem Black Jack Queen Elsa. U nás už ale ne jinak, než Blekýsek. Přišel k nám již v říjnu 2003 jako tříměsíční tvor, narodil se 15. července 2003.
Narazili jsme na něho čirou náhodou,když jsme rozhazovali sítě po štěnátkách hovawarta. Chtěli jsme černoznakatou fenečku a nakonec se nám jako první dostal do ruky černý pejsek. Jsme moc rádi že to byl právě on. To proto, že je prostě dokonalý, přestože rozhodčí říkají, že je příliš jemný. Mylsím, že kdyby se zeptali poštovní doručovatelky, tak by jim řekla opak.
S Blekýskem také absolvujeme různé výstavy. Zatím nejlepším výsledkem byl titul Výborný ve třídě mladých, ze speciální výstavy jsme si odvezli titul CAJC. Nevím, proč máme štěstí jen na takto prestižních výstavách.
Dále máme z jara 2005 složené zkoušky ZOP a cvičíme na ZPU 1. Zatím nám to jde, pokud vezmeme v potaz, že jsme před rokem nevzali nic do tlamy, natož abychom to přinesli. Vždy, když jsem vyslovila slovo „aport“, Black na mě zůstal koukat „když sis to zahodila, tak si to přines“. Po roční dřine se to však změnilo, takže sme si připsali na konto i zkoušku ZPU 1.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *